PREFIS

Metodova 7, 821 08 Bratislava, Slovensko

https://www.prefis.com/

Spoločnosť PREFIS, a.s. sa zaoberá vývojom vlastného softvérového riešenia SUMMA a poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wall Street Suite. Obe riešenia sú určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management. 

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wall Street Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne vrámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regionu. Našimi klientami sú napr. Európska Investičná banka, ECB, Centrálna banka Írska, Poľska, Estónska, Saudi Hollandi Bank z Rijádu,...

PREFIS, a.s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenia a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu. 

Našim zamestnancom poskytujeme rôzne benefity ako 5 dní dovolenky nad zákonný rámec, flexibilný pracovný čas, home office, notebook, občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia, špičkovej kávy a minerálky, firemné akcie, vzdelávanie organizované spoločnosťou a iné. Samozrejmosťou je možnosť rastu, alokácia na zahraničný projekt či zmena oddelenia.

Viac Vám o nás povedia rozhovor a video o našom produkte SUMMA: