IT konzultant pre treasury manažment systém

PREFIS
Kategória: Programátori

Typ kontraktu

  • Plný úväzok
  • V kancelárii

Nástup

ASAP

Nástupný plat

Dohodou

Popis práce

Pozor, IT konzultant pre systém Wall Street Suite na oddelení Customer Support nie je len tak niekto.

Je to všestranný, technicky orientovaný DevOps odborník, ktorý spolupracuje s klientmi (centrálne banky, svetové korporácie) po celom svete v procese dennodenného používania systému Wall Street Suite. Či už sa jedná o ad-hoc incidenty a riešenie problémov remote, alebo špecifické plánované konfigurácie, zmeny nastavení a pod.

V tíme máme aktuálne dvoch IT konzultantov, hľadáme tretieho a štvrtého kolegu.

Náplň práce:

  • Presná analýza problémov a vhodných riešení pre splnenie požiadaviek klienta
  • Inštalácia a nastavenie aplikácie podľa obchodných a technických požiadaviek klienta
  • Poskytovanie tvorivých a praktických riešení s cieľom zlepšenia procesov, realizácie projektov
  • Plánovanie, realizácia, dokumentovanie a testovanie nových, ako aj existujúcich funkcií systému definovaných v špecifikácii / požiadavkách
  • Usmerňovanie zamerania zákazníka (partnera) s cieľom zabezpečiť efektívne a včasné dokončenie úloh projektu
  • Podpora predaja, určovania rozsahu dodávky a definícia požiadaviek
  • Vývoj špecifických funkcií a rozhraní pre zákazníka podľa potreby (Python, SQL,...)
  • Podpora testovania riešenia

Nehľadáme supermana, ale rozhľadeného, široko orientovaného IT odborníka, ktorého baví riešiť problémy, nachádzať nové riešenia, komunikovať so slovenskými aj zahraničnými klientmi a ktorému nie je cudzie riadenie financií.

Požiadavky na kandidáta:

  • Rozsiahle počítačové zručnosti vrátane: Správa systému Unix (Solaris, HP UX alebo Linux)
  • Správa systémov riadenia relačných databáz (MS-SQL Server alebo Oracle)
  • Programovanie aspoň v jednom z týchto jazykov: C / C ++ / Java
  • Programovacia zručnosť v skriptovacích jazykov (perl, python, bash, groovy, javascript)
  • Programovanie v SQL
  • Webové technológie
  • Všeobecné porozumenie sietí a hardware-u
  • Preukázateľné skúsenosti a práca na projektoch výhodou
  • Schopnosť zvládnuť viac úloh naraz, a rýchlo a efektívne identifikovať a riešiť problémy projektu
  • Dobrý vzťah so zákazníkmi a interpersonálne zručnosti
  • Výborné analytické a komunikačné (ústne i písomné) zručnosti
  • Angličtina na komunikačnej úrovni

Naša HRistka Evka ti rada odpovie na všetky otázky a stretne sa s tebou u nás v PREFISe na Metodovej 7.

O spoločnosti

Spoločnosť PREFIS, a.s. sa zaoberá vývojom vlastného softvérového riešenia SUMMA a poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wall Street Suite. Obe riešenia sú určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wall Street Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne vrámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regionu. Našimi klientami sú napr. Európska Investičná banka, ECB, Centrálna banka Írska, Poľska, Estónska, Saudi Hollandi Bank z Rijádu,...

PREFIS, a.s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenia a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Našim zamestnancom poskytujeme rôzne benefity ako 5 dní dovolenky nad zákonný rámec, flexibilný pracovný čas, home office, notebook, občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia, špičkovej kávy a minerálky, firemné akcie, vzdelávanie organizované spoločnosťou a iné. Samozrejmosťou je možnosť rastu, alokácia na zahraničný projekt či zmena oddelenia.

Viac Vám o nás povedia rozhovor a video o našom produkte SUMMA:

PREFIS

Metodova 7, 821 08 Bratislava, Slovensko
Slovensko