Sales Manager

Weblauncher.sk
Kategória: Obchodníci

Typ kontraktu

  • Čiastočný úväzok
  • Home office

Nástup

ASAP

Nástupný plat

Dohodou

Popis práce

Máš chuť privyrobiť si a komunikácia ti nie je cudzia? Rozumieš aspoň trochu online marketingu? Ak si komunikatívny, tak neváhaj a pripoj sa k nám. Ide o obchodnú pozíciu a systém odmeňovania je provízny. Oslovovať ale budeš klientov, ktorí sa sami prihlásili do našej databázy.

A ak nám spolupráca “klapne”,tak sa staneš súčasťou manažmentu ambicióznej firmy. Budeš totiž náš prvý Sales Manažér :)

Miesto práce: Bratislava, celá SR

Pracovný úväzok: externá spolupráca

Náplň práce

  • Akvizícia nových klientov

  • Telefonická, písomná a ústna komunikácia

  • Stretnutia a prezentácia spoločnosti pred potencionálnymi klientmi

  • Vypracovanie cenových ponúk

  • Participovanie na obchodnej stratégii spoločnosti

  • Stanovenie cieľov a ich napĺňanie

Výhody

  • oslovovanie klientov z databázy, do ktorej sa sami prihlásili

  • možnosť stať sa súčasťou manažmentu

  • možnosť pracovať z domu

  • nie je potreba mať vlastné kontakty

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti: Slovenský jazyk a dobrá znalosť gramatiky, Anglický jazyk na úrovni B1

Hospodárska korešpondencia - základy

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Word - pokročilý

Internet (e-mail, www) - pokročilý

Osobnostné predpoklady

  • prax v odbore nie je potrebná

  • zodpovednosť

  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

  • samostatnosť

  • základná orientácia v online marketingu (SEO, PPC, Social, PR, Content)

Ak ťa ponuka zaujala, pošli životopis na: info@weblauncher.sk

O spoločnosti

Sme fullservisová marketingová agentúra, ktorá pre váš biznis zapezpečí kompletný servis v oblasti online marketingu a tvorby webov. Vízia našej spoločnosti spočíva v budovaní konkurenčného prostredia klientov a zvyšovania povedomia o ich značke. Svoju víziu napĺňame prostredníctvom poslania, ktorého súčasťou je neustále napredovanie prostredníctvom vzdelávania a sledovaním najnovších trendov na medzinárodnom trhu.

Riazanská 68, 83103 Bratislava, Slovensko
Slovensko
www.weblauncher.sk